O Fizjoplay

Fizjoplay - zabawa fizjoterapią

Nazywam się Michał Zieliński i jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł uzyskałem na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Jestem również certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath. Zajmuje się miedzy innymi oceną prawidłowego rozwoju dziecka, oraz stymulacją neurorozwojową niemowląt. Udzielam również porad co do odpowiedniej opieki oraz pielęgnacji niemowląt świeżo upieczonym rodzicom. Pracuje także z dziećmi które mają wady postawy, deficyty neurologiczne oraz z dziećmi które uległy urazom ortopedycznym.

W pracy z dziećmi zarówno z tymi starszymi jak i niemowlętami opieram się na sprawdzonych i uznawanych na całym świecie metodach terapeutycznych, dzięki czemu moi pacjenci objęci są należytą i staranną opieką.

FIZJOPLAY

Fizjoplay powstało w odpowiedzi na problemy rodziców, które dotyczą systematycznych ćwiczeń z dziećmi w domu. Dzieci nie zawsze rozumieją do czego i po co jest im potrzebna rehabilitacja. A dorośli często nie wiedzą jak pomóc swoim pociechom. Dlatego powstał projekt FIZJOPLAY

Uważam, że doświadczony i wykształcony terapeuta będzie skuteczniej i dokładniej realizował założenia ćwiczeń usprawniających z dziećmi. Zmodyfikuje i dobierze ćwiczenia w taki sposób, aby podczas świetnej zabawy z najmłodszymi realizować zadania terapeutyczne.

Michał Zieliński - fizjoterapeuta Fizjoterapeuta Michał Zieliński | Rehabilitacja dziecięca - Police

Dyplomy oraz kursy

Projekt i wykonanie:
K. Łukasiewicz
Michał Zieliński, fizjoplay, michał, zieliński, police, zachodnio, pomorskie, rehabilitacja, fizjoterapia, dojazd do domu, fizjoterapeuta, ćwiczenia w domu, rehabilitacja, fundacja aktywnej rehabilitacji, dziecięca rehabilitacja
FIZJOPLAY © 2023