Witamy na stronie Fizjoplay

Dbajmy o dzieci, bo to nasza wspólna przyszłość

Fizjoterapia dziecięca

Pielęgnacja i ocena prawidłowego rozwoju psycho-ruchowego niemowląt

Pielęgnacja i ocena prawidłowego rozwoju psycho-ruchowego niemowląt

Zapraszam na konsultacje wszystkich rodziców, którzy są zaniepokojeni rozwojem swojego dziecka lub chcą się dowiedzieć w jaki sposób prawidłowo pielęgnować, nosić i bawić się ze swoimi maluchami. Bardzo ważne jest to żeby wszelkie nieprawidłowości wychwycić jak najwcześniej. Rehabilitacja od pierwszych miesięcy życia przynosi szybsze efekty niż z dzieckiem starszym.

Usprawnianie dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi

Usprawnianie dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi

Usprawnianie dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi dotyczy tych maluchów które maja problemy z osiąganiem umiejętności adekwatnych do wieku w którym się znajdują bądź prezentują te umiejętności w sposób nieprawidłowy. W mojej pracy z najmłodszymi pacjentami wykorzystuje metody rehabilitacyjne uznawane na całym świecie. Jedna z nich jest koncepcja neurorozwojowa NDT-Bobath, która jest wiodąca metoda stosowana w rehabilitacji zarówno dzieci młodszych jak i starszych z problemami neurologicznymi.

Rehabilitacja dzieci z deficytem neurologicznym

Rehabilitacja dzieci z deficytem neurologicznym

FIZJOPLAY specjalizuje się m. in. w usprawnianiu dzieci z deficytami neurologicznymi, takimi jak mózgowe porażenie dziecięce, przepuklina oponowo – rdzeniowa, dystrofia mięśniowa. Naszym głównym celem w usprawnianiu, jest uzyskanie jak największej samodzielności w codziennych czynnościach oraz podniesienie jakości i komfortu życia naszych podopiecznych. Każdy pacjent który znajduje się pod naszą opieką jest objęty szczegółową diagnostyką, dzięki której możliwe jest określenie głównych celów rehabilitacyjnych.

Korekcja wad postawy

Korekcja wad postawy

Usprawnianie pacjenta ze skrzywieniami kręgosłupa czy innymi wadami postawy, to długotrwały proces, który wymaga odpowiedniej diagnostyki oraz starannie dobranego programu usprawniania. Sprawnie i szybko rozpoczęta rehabilitacja pozwala nam skutecznie minimalizować i korygować wady kręgosłupa, klatki piersiowej, miednicy, kolan czy stóp.

Rehabilitacja po urazach ortopedycznych

Rehabilitacja po urazach ortopedycznych

Zajmujemy się leczeniem urazów sportowych, takich jak złamania, zwichnięcia, zerwania więzadeł oraz innych uszkodzeń tkanek miękkich. Rehabilitacja obejmuje ćwiczenia z odpowiednio dobranymi przyrządami rehabilitacyjnymi oraz manualną pracę terapeuty z pacjentem. Przy urazach i kontuzjach tego typu istotne jest rozpoczęcie procesu usprawniania jak najszybciej. Im prędzej i skuteczniej prowadzona zostanie rehabilitacja, tym większe szanse na uzyskanie końcowego sukcesu. Dbamy również o to, aby odpowiednio przeprowadzona rehabilitacja zmniejszała ryzyko wystąpienia podobnej kontuzji w przyszłości.

Możliwy dojazd do klienta

Możliwy dojazd do klienta

Nie czekaj !

Zwlekanie z rozpoczęciem rehabilitacji bardzo często w znacznym stopniu przedłuża okres powrotu do zdrowia. Im wcześniej zaczynamy usprawnianie, tym większe mamy szanse na końcowy sukces.

Zamów wizytę, skonsultuj się z fizjoterapeutą, który ułóż plan rehabilitacji odpowiedni dla potrzeb Twojego dziecka. Jako wykwalifikowany terapeuta pomogę Państwu i doradzę w doborze odpowiednich usług tak, aby fizjoterapia była skuteczna.

Zamów wizytę
Projekt i wykonanie:
K. Łukasiewicz
Michał Zieliński, fizjoplay, michał, zieliński, police, zachodnio, pomorskie, rehabilitacja, fizjoterapia, dojazd do domu, fizjoterapeuta, ćwiczenia w domu, rehabilitacja, fundacja aktywnej rehabilitacji, dziecięca rehabilitacja
FIZJOPLAY © 2023